Home Kuriozitete Karriga për njerëzit me aftësi të kufizuar që lundron mbi ujë

Karriga për njerëzit me aftësi të kufizuar që lundron mbi ujë

9
0

Të gjithë kemi brenda vetes shpirt aventurieri…

HexHog është një karrige me rrota e cila i lejon njerëzit me aftësi të kufizuar të lundojnë mbi sipërfaqen e ujit, të rrëshqasin në borë, baltë dhe rërë, transmeton lajmi.net

Kjo karrige është e lehtë për t’u përdorur, ndërsa u lejon përdoruesve anturierë që të merren me çdo lloj terreni.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Previous articlePolitikanët e Podgoricës janë të pakapshëm e të pandjeshëm ndaj halleve të popullit shqiptar
Next article‘Kadare dhe regjimi Komunist’/ Ngjela: Tre kryeministra shqiptarë janë vizituar tek psikiatri italian…