Home Showbiz Pas Rita Orës, Dua Lipa do mbajë koncert në Prishtinë, zbulohen datat

Pas Rita Orës, Dua Lipa do mbajë koncert në Prishtinë, zbulohen datat

5
0

Këngëtarja tjetër shqiptare me famë botërore Dua Lipa do të mbajë një Koncert në Prishtinë.

Dua do të performojë në Prishtinë më 10 gusht për koncertin “Sunny Hill”.

Ndërko disa ditë më parë këngëtarja me famë botërore, Rita Ora mbajti një super koncert në Prishtinë me rastin e 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës.(TemA)

Previous articleParashikimi i motit: Acari godet Evropën dhe Shqipërinë, ngricë dhe dëborë
Next articleNë Arabinë Saudite do të mbahet sfilata e parë publike e modës