Futbolli në Kosovë gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Gjatë një interviste të drejtpërdrejtë për Supersport ndodh ajo që nuk e priste askush.

Trajneri i Feronikelit, Ismet Munishi shan dhe ofendon me fjalor të pisët dikë nga shkallët e stadiumit.

Për më tepër ndiq videon:

Artikulli paraprakKu ka përfunduar thesari i Gadafit? (VIDEO)
Artikulli tjetërA i kopjuan Romakët monedhat e argjendit nga epirotët dhe ilirët?