Home Argëtim Gabimet në TV që kushtojnë të qeshura pa fund (VIDEO)

Gabimet në TV që kushtojnë të qeshura pa fund (VIDEO)

4
0

Gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë të emisioneve në televizon, natyrisht se është e pamundur të mos ndodhin gabime, shkruan lajmi.net

Megjithatë, varet gjithnjë nga personi i cili e udhëheq emisionin se sa është i aftë ta mbulojë ngjarjen ‘e turpshme’ para shikuesve.Në videon më poshtë do të shihni se si gjërat tejkalohen në një formë krejt të thjeshtë dhe argëtuese: duke qeshur.

Disa nuk mund ta ndalin veten fare, ndërsa të tjerë kërkojnë që të rifillojnë transmetimin. Shikojeni. /Lajmi.net/

Previous articleJa kush janë 10 librat më të shitur të të gjitha kohërave
Next articleGjëra që tregojnë për suksesin tuaj në punë