Home Argëtim Gazetarja transmetonte live, por ja çfarë i bën tifozi… (VIDEO)

Gazetarja transmetonte live, por ja çfarë i bën tifozi… (VIDEO)

4
0

Bruna Dealtry , një ish-volejbolliste e Brazilit, që punon si reportere për kanalin televiziv, “Esporte Interativo”, është përballur me një incident jo shumë të këndshëm gjatë një transmetimi live.

Një tifoz e ka ngacmuar gjatë ndeshjes Vasko da Gama dhe Universitat de Kili, ndërsa ajo ishte në transmetim direct.

Ajo e ndoqi ndeshjen në një lokal, por një tifoz i pirë ka shfrytëzuar një moment kur jo ishte në lidhje direkte, duke e puthur.

Gazetarja mbeti e shtangur, por vijoi intervistat me sportdashësit. Video është bërë virale në rrjetet sociale edhe për faktin se ka qenë vet gazetarja që e ka shpërndarë në profilin e saj./sn/

Previous articleJa si ti eleminoni rrudhat për 1 javë
Next article“I vdekuri që ecën”: Historia e 67-vjeçarit që endet nëpër gjykata për t’i bindur se është i gjallë