Home Sociale Varfëri e skajshme në një familje 11 anëtarëshe në Gllogovicë, nuk kanë...

Varfëri e skajshme në një familje 11 anëtarëshe në Gllogovicë, nuk kanë me çka të ushqehen (Video)

2
0

Derisa temperaturat minus po mbretërojnë në vend, familja Bekteshi nuk kanë me çka të ngrohen dhe as çka të hanë.

Ismajl Bekteshi kryefamiljari i 11 anëtarëve, prej tyre 9-të fëmijë është duke u përballur me varfëri të skajshme derisa nga pamundësia e kujdesit po i ngordhin edhe delet të cilat i kishte si shpresë të vetme për të mbijetuar.

Vendi ku Ismajli po jeton me familjen e tij është në Gllogovicë, komuna e Prishtinës, transmeton Klan Kosova.

Ndërsa për ta ndihmuar ky është numri i tij 044 345 818 dhe per informata shtesë mund të kontaktoni në 044 307 106 të cilët ua tregojnë vendndodhjen e saktë të zotit të shtëpisë.

Previous articleBananet largojnë stresin
Next articleUshtroni në mëngjes – ka më shumë efekt