Në rrjetën e peshkatarëve të Durrësit ka rënë një “peshk” i pazakontë.

Peshkatarët u habitën kur gjatë mbledhjes së rrjetës panë në të një peshkaqen të përmasave mesatare.

Peshkaqeni, i pazakontë për brigjet shqiptare është filmuar nga peshkatarët që e kapën atë dhe pamjet janë vërtet të pazakonta./am/

Artikulli paraprakPALESTINA DO T’I DREJTOHET KS-OKB-SË PËR SULMET IZRAELITE
Artikulli tjetërKriza SHBA-Rusi prek edhe fluturimet ajrore