Moderatorja Luana Vjollca ka preferuar që të të arratiset nga Tirana e zhurmshme dhe të shijojë natyrën.

Teksa ka postuar një foto, ajo ka cituar një varg nga poema “Bagëti e Bujqësi” e Naim Frashërit. Por me atë foto të zgjedhur, duket se askush nuk e ka mendjen tea jo që thotë moderatorja, por tek potenciali që ajo shfaq.

O malet’ e Shqipërisë e ju o lisat’ e gjatë! 🇦🇱 Where do you guys live?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on