Gërmimi i tunelit në Bjelasicë të Malit të Zi u ndërpre për shkak se u gjet një burim i madh uji.

Video e publikuar në internet shfaq tunelin plotësisht të përmbytur./TetovaNews

Artikulli paraprak“Gjurmë Shqiptare”: Vendi i shenjtë i shqiptarëve (VIDEO)
Artikulli tjetërSkamnori i paralizuar dhe i vetmuar nga Kumanova kërkon ndihmë (VIDEO)