Home Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

2
0

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Pasdite në vendet më të larta malore do të ketë vranësira dhe kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat ditore do të lëvizin prej 21 deri 28 gradë Celcius./am/

Previous articleNgec përzgjedhja e kryeprokurorit të Gjykatës Speciale
Next articleKE-ja mbështet sulmet në Siri: Rusia e Irani nuk mund ta vazhdojnë këtë tragjedi njerëzore