Home Aktualitet Lajme Shqipëri, bëhet hi nga zjarri një makinë në Fier

Shqipëri, bëhet hi nga zjarri një makinë në Fier

2
0

Një makinë është bërë hi gjatë natës në fshatin Bishan të Fierit. Makina ishte një Audi A7 me targa italiane.

Policia ka shkuar në venin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Janë marrë në pyetje pronari dhe familjarët e tij për konflikte të ndryshme.

Po ashtu, po hetohet nëse zjarri mund të ketë qënë rastësi./sn/

Previous articleHungari, Orban fiton thellë, dy të tretat e mandateve
Next articleTrump: Edhe Putin përgjegjës për sulmin kimik në Siri