I pashkatërrueshmi Nokia 3310 me të cilin mijëra shqiptarë kanë luajtur lojën e famshme “Snake” tani vlen në ankand të paktën 300 euro. Por nuk mabron këtu.

Kush ka akoma GameCube, e krijuar nga Nintendo në vitet 90 tani vlerësohet 1500 euro.

Mijëra euro kushton një Dremcast, 1 mijë euro vlerësohet një iPod i gjeneratës së parë. 600 euro kushton një ëalkman i Sony.

Në krye të tyre qëndron Ninetndo 64 dhe vlera e tij shkon në 2 mijë euro./sn/

Artikulli paraprakVMRO-ja dorëzon të dielën nismën për votëbesimin e Qeverisë
Artikulli tjetërDuket e pabesueshme, por shumë zviceranë pëlqejnë të jetojnë jashtë Zvicrës!