Një video e paparë është publikuar në YouTube dhe ka marrë mbi 3 milionë shikime, transmeton Tetova News.

Në video shihet se si dhentë e Hebib Kokës nga Bllaca hidhen në lumë që të lahen.

Video është realizuar në fshatin Bllacë në vitin 2015.

Artikulli paraprakRrëfimi i shkupjanit: E shita banesën, paratë i lash në kazino, tash jetoj me qira!
Artikulli tjetërKomuna e Gostivarit: Drejtorët e dhunshëm të BDI-së shpallin konkurse të paligjshme