Connie dhe Frank Shaffery nga Sarasota kishin vendosur të dalin në oborr për të pirë kafe, por u tronditën nga ajo që panë.

Pasi dolën në oborr për kafe ata mbetën të shokuar kur panë një aligator gjigant në pishinën e tyre. Aligatori, sipas Connie, ishte rreth 150 kg, transmeton gazetametro.net

“Frank u afrua te pishina dhe mbeti i shokuar kur në ujë pa aligatorin 150 kilogramësh”, ka thënë Connie.

“Mendojmë se një dërrasë e thyer në rrethojën e oborrit, i ka mundësuar aligatorit të futet në pishinë”, ka thënë më tej ajo. /gazetametro.net

Artikulli paraprakMësohen arsyet e shtrenjtimit të naftës në Kosovë
Artikulli tjetërVIDEO/ Shitësi i shalleve ‘vë në gjumë’ ukrainasin, skena të pabesueshme dhune para finales në Kiev