Zayn Malik sapo ka publikuar këngën e tij të re “Entertainer”.

Kënga është e shoqëruar me videoklip dhe mund ta shihni duke klikuar në videon e mëposhtme, transmeton Klan Kosova.

Artikulli paraprakMilikije Halimi promovon projektin e radhës, fillon ndërtimi i godinës së re komunale
Artikulli tjetërShawn Mendes publikon këngën e re (VIDEO)