Një fëmijë nga Kumanova i moshës 8 vjecar ka vendosur që të shkoj në shkollë me veturë luksoze Lamburgini. Kjo video është prezantuar kohë më parë nga kanalin youtube. Mësohet se fëmija i vogël tash është rritur dhe me prindët jeton në një qytet të Zvicrës./ts/

Artikulli paraprakOKB diskuton për Kosovën, Guterres fton politikanët të vijojnë dialogun
Artikulli tjetërPSP dorëzoi dëshmi të reja për furnizimin e mercedesit luksoz