Reperi Mc Kresha ka publikuar klipin e këngës më të re të titulluar “Boulevard”.

Për tekstin e këngës është përkujdesur vetë Kresha ndërsa për beatin Strike Beatz.

Kjo këngë e reperit vjen dy javë pasi së bashku me Lyrical Sonin dhe Bllekin publikuan këngën “Rruga nclub”.