Sot në Maqedoni pritet të ketë mot me diell, por në disa vende do të ketë edhe vranësira.

Në jug të vendit pritet që pasdite të ketë të reshura lokale shiu dhe vetëtima të rralla.

Temperatura do të lëvizë nga 19°C e deri më 28°C

Artikulli paraprakPas orkides me emrin ‘Merkel’, Singapori bën gati dy orkidet Trump dhe Kim
Artikulli tjetër(VIDEO) DËMSHPËRBLIMI I SOPOTASVE NË DORË TË MINISTRIT TË DREJTËSISË