Shawn Mendes ka publikuar këngën e re e cila është pjesë e albumit të tij të ardhshëm.

Këngëtari 19-vjeçar lëshoi këngën ‘Nervous’ dhe tashmë mund ta dëgjoni të plotë, transmeton Klan Kosova.

Gjatë fundjavës, Shaën u paraqit në skenën e Billboard Music Awards 2018 për një peformancë të fuqishme bashkë me mysafirë të veçantë.