Ky është momenti kur një kriminel i zhveshur që në përpjekje për t’i shpëtuar forcave e antidrogës hidhet nga dritarja.

Pamjet e CCTV kanë filmuar momentin kur ky person u hodh në ajër nga dritarja por më kot pasi ra përsëri në duart e policisë.

Arratisja e dështuar bëri që të binte në duart e oficerëve me disa lëndime në këmbë dhe duart.

Forcat SËAT po bënin një kontroll në gjithë vendin kundër drogës në Poloni. (TemA)

Artikulli paraprakMasakër në SHBA, të shtëna me armë në një gjimnaz, raportohet për 8 të vdekur (VIDEO)
Artikulli tjetërKush është autori i sulmit në Teksas, 17-vjeçari që vrau 9 nxënës dhe një mësuese