Home Argëtim 13 vjeçarja që la gojëhapur jurinë: S’kemi dëgjuar kurrë një zë të...

13 vjeçarja që la gojëhapur jurinë: S’kemi dëgjuar kurrë një zë të tillë (VIDEO)

3
0

Një vajzë ka siguruar vendin në çerekfinale të “America’s Got Talent”, pas performancës së saj që mahniti jurinë.

Courtney Hadwin, 13 vjeçe, habiti jurinë të martën mbrëma me këngën e Otis Redding, Hard to Handle.

Performanca e saj mahnitëse në skenë bëri jurinë ta shtypte butonin e artë dhe kështu ajo të mbetet në garë për të fituar çmimin prej 1 milion dollarësh.

Adoleshentja që është një muzikante shumë e talentuar, bëri bujë të madhe edhe nëpër rrjete sociale.

Më poshtë mund ta shihni performancën e saj:

Previous articleFerizaj, mbyllen 2 kazino dhe 3 bastore
Next articleTmerrohet nëna: Teksa mësonte fëmijën t`i jepte biçikletës, ‘fantazma grua’ shfaqet në ballkon (VIDEO)