Home Jetë & Stil Aktivistja e njohur e sëmurë rëndë/ “E ndjej fundin, po iki. JU...

Aktivistja e njohur e sëmurë rëndë/ “E ndjej fundin, po iki. JU DUA”

2
0

Aktivistja e njohur Ajtanga Lubonja është në gjendje të rëndë shëndetësore. Këtë e ka treguar vetë aktivistja me anë të një postimi në rrjetin social facebook.

Ajo në status tregon edhe gjëndjen e rënduar ekonomike ku tregon që nuk mund ti blejë ilaçet dhe se gjithashtu nuk ka besim tek spitali.

Ja postimi:

Previous article450 të vdekur në spital, iu dha qetësues i panevojshëm
Next articleGoogle mund të parashikojë vdekjen