Aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani ka nisur xhirimet e filmit të tij më të ri, ku do të luaj krah aktorëve të njohur Hollyëood-ian, si John Travolta dhe Morgan Freeman.

Destani ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet në një tavolinë kazinoje përderisa është ulur me aktorët e njohur të Hollywood-it.

Kurse, në mibsgkrimin e fotografisë ka shkruar se në Hollywood duhet të ketë më shumë shqiptar, përcjellë “Bota sot”.

“Asnjëherë mos ndaloni së besuari në aftësitë tuaja. Dhe po, ëndrrat po që bëhen realitet. Është nder të punosh me këtë ekip aq të mrekullueshëm dhe profesionalë. P.S. Na duhen më shumë shqiptarë në Hollywood”, ka shkruar aktori i njohur në Instagrm.