Home Showbiz Bujar Qamili dhe Luana Vjollca sjellin “Mi dhe flakë mallit tim” (Video)

Bujar Qamili dhe Luana Vjollca sjellin “Mi dhe flakë mallit tim” (Video)

1
0

Bujar Qamili ka sjellë projektin e tij më të fundit muzikor. Këngëtari i njohur i muzikës popullore vjen me një këngë në bashkëpunim me Luana Vjollcën.

Ata kanë sjellë këngën “Mi dhe flakë mallit tim”. Bashkëpunimi i tyre nuk ishte njoftuar duke surprizuar publikun.

Previous articleShqiptarët, më të diskriminuarit në tregun e punës në Gjermani
Next articleAustria mbyll shtatë xhami. Turqia: Racizëm kundër myslimanëve