Home Aktualitet Lajme Gjashtë muajt e parë të Arben Taravari në krye të Gostivarit (VIDEO)

Gjashtë muajt e parë të Arben Taravari në krye të Gostivarit (VIDEO)

2
0

Gjashtë muajt e parë të Arben Taravari në krye të Gostivarit:

Previous articleFesta për fitoren e Kolumbisë kthehet në tragjedi, 8 të vrarë
Next articlePAMJE TË FRIKSHME/Moti i keq godet Halkidikin e Greqisë, destinacion i preferuar turistik i serbëve dhe maqedonasve (VIDEO)