Home Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

2
0

Moti sot në Maqedoni pritet të jetë me diell, respektivisht i ngrohtë.

Gjatë pasdites në rajonet malore do të krijohen kushte për vranësira dhe të reshura të shiut, përfshi vetëtimat.

Do të fryj erë me fuqi të dobët nga drejtimi jugor.

Temperatura do të lëvizë nga 22°C e deri më 34°C

Previous articleDiskutime për emrin e ri të Maqedonisë, ja alternativa e re që trazoi “ujërat” Athinë-Shkup
Next articleTrump pret Abe-n para samitit me Korenë e Veriut