Home Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

1
0

Moti sot në Maqedoni do të jetë i vranët.

Temperaturat do të jenë nga 17 gradë celsius në 20 gradë celsius ndërsa gjatë mesditës parashikohet të ketë reshje shiu.

Previous articleHAHN: EFEKT NEGATIV NË GJITHË RAJONIN NËSE NUK KA SHPËRBLIM NGA BE-JA
Next articleThaçi dhe Vuçiq kthehen në Bruksel për 14 ditë !?