Home Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

1
0

Meterologët parashikojnë se edhe në ditën e sotme do të kemi mot të ndyshueshëm.

Gjatë orëve të mëngjesit do të jetë pjesërisht me vranësira ndërsa në mesditë do të ketë reshje shiu.

Temperaturat do të jenë nga 15 gradë celsius në 23 gradë celsius.

Previous articleFrika e Europës dhe pritshmëritë për takimin mes Trumpit dhe Putinit
Next articleLDK: Kuvendi i Kosovës urgjentisht të vendosë vijen e kuqe për Presidentin