Home Aktualitet Lajme Popovski-Geret, memorandum bashkëpunimi mes qeverisë dhe opinionit

Popovski-Geret, memorandum bashkëpunimi mes qeverisë dhe opinionit

4
0

Ministri i Komunikimeve, llogaridhënieve dhe transparencës, Robert Popovski së bashku me ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar dhe Irlandës së Veriut, Çarls Geret, nënshkruan memorandum për bashkëpunim për përforcimin dhe përmirësimin e transparencës dhe komunikimit mes Qeverisë dhe opinionit.

Previous articleDhuna ndaj Selës, Pavllevski dënohet me 3 vite burg, Georgievski 14 muaj
Next articleMogerini: Përgëzon Ciprasin dhe Zaevin për marrëveshjen e arritur