Home Aktualitet Lajme PROTESTUESIT NGA PARLAMENTI NISEN NË DREJTIM TË SELISË SË PARTISË VRMO-DPMNE-SË

PROTESTUESIT NGA PARLAMENTI NISEN NË DREJTIM TË SELISË SË PARTISË VRMO-DPMNE-SË

1
0

Pas kalimit të propozim ligjit për çeshtjen e emrit, dhe largimit të deputetëve të VRMO- DPMNE protestuesit para kuvendit janë drejtuar drejt selise se VRMO- DPMNE.

Ku do të kerkojnë të takohen me kryetarin e parties Hristijan Mickoski.

Previous articleThemeluesi i Amazon shpallet njeriu më i pasur në botë
Next articleE vërtetuar shkencërisht: Ky është shkaku i kancerit