Home Aktualitet Lajme Shkup, burri lajmëron se i ka humbur gruaja

Shkup, burri lajmëron se i ka humbur gruaja

3
0

Një 45-vjeçar nga Draçeva ka njoftuar policinë se i ka humbur gruaja.

Personi me T.R. nga fshati Taor ka treguar se gruaja e tij 44-vjeçare është larguar në drejtim të panjohur.

Policia njofton se është duke e kërkuar të humburën.

Previous articleSeancë e përbashkët mes qeverisë së Maqedonisë dhe Kosovës
Next articleGURËT RRËSHQITËN NGA MALI, SHIKONI SI U KATANDIS AUTOBUSI (VIDEO)