Home Aktualitet Lajme Tragjedi në Peshkopi, djali vret nënën dhe babanë (VIDEO)

Tragjedi në Peshkopi, djali vret nënën dhe babanë (VIDEO)

2
0

Dramë në një familje të qytetit të Peshkopisë. Djali 26 vjeçar ka vrarë me armë zjarri automatik babanë dhe nënën e tij.
Viktimat janë identifikuar nga policia si Flamur Sela, 55 vjeç, dhe Zeqimete Sela, 50 vjeçe. Krimi ndodhi mesditën e sotme në lagjen Llixha.

Informacionet e para tregojnë se i riu kishte ardhur dje nga Anglia.

Policia ka arritur të kapë autorin e vrasjes, Qemal Sela. Grupi hetimor vijon hetimet në vendin e ngjarjes. Po hetohet për zbardhjen e shkqeve të kësaj ngjarje

Informacion paraprak i policise: Në lagjen “Llixha”, Qyteti Peshkopi, ka ndodhur nje vrasje në familje. Shtetasi Qemal Sela, rreth 26 vjeç, ka vrarë me armë zjarri automatik babain dhe nënën e tij , shtetasit : Flamur Sela, 55 vjeç, dhe Zeqimete Sela, 50 vjeçe, banues në Peshkopi. Policia në kohë rekord ka arritur të kapë autorin e vrasjes. Grupi hetimor vijon hetimet në vendin e ngjarjes. Po hetohet për zbardhjen e shkqeve të kësaj ngjarje./oranews/

Previous articleKUMANOVË, ME DIPLOMË FALSE ËSHTË PUNËSUAR NË DSK
Next articlePUSHTETI DHE OPOZITA BASHKË PËR T’U FSHIRË BORXHET E VJETRA QYTETARËVE