Banorët e fshatit Vranidoll të kryeqytetit ankohen se komuna i ka harruar, nuk ua ka rregulluar asnjë rrugë tash e sa kohë, nuk kanë sinjalistikë dhe kanë ankesa tjera sa i përket infrastrukturës lokale.

Kronikë e gazetarit Halil Berisha:

Artikulli paraprakPapa Gjon Pali duke puthur Kuranin në Ramazan
Artikulli tjetërPrishtinasit (nuk) janë shumë solidarë? (VIDEO)