Home Futboll Ancelotti ‘peshkon’ në Madrid

Ancelotti ‘peshkon’ në Madrid

3
0

Me ardhjen e Carlo Ancelottit në Napoli duket që klubi italian do të bëjë shumë blerje gjatë kësaj vere.Dyshja e Real Madridit, Karim Benzema dhe Achraf Hakimi pritet të jenë transferimet e para të italianit në Seria A, shkruan GazetaBlic.Ancelotti kishte drejtuar Real Madridin gjatë viteve 2013-2015, e ku Benzema kishte shkelqyer nën urdhërat e italianit, e kjo është arsyeja që francezi dëshiron përsëri që të jetë nën urdhërat e Carlos.

Previous articleKjo i ndodhi kosovarit që gënjeu se është spiun i CIA-s
Next articlePlaçkitet një bastore në Tetovë, janë marrë rreth 14 mijë denarë