Home Aktualitet Lajme Anulohet sërish seanca për rastin ‘Monstra’

Anulohet sërish seanca për rastin ‘Monstra’

6
0

Edhe seanca e sotme për rastin ‘Monstra’ u anulua. Shkak për anulimin e kësaj seance ishte mungesa e gjykatësit Osman Shabani për shkak problemeve shëndetësore. Nga ana tjetër familjaret e viktimave u ankuan duke thëne se nuk është ne rregull qe anulohen seancat dhe se këto janë lojëra qe luhen nga Gjyqi me prapavije politike.

Previous articleNiseni mëngjesin me çaj
Next articleShkarkohet gjyqtari Artan Lazaj, nuk justifikonte pasurinë