Kylian Mbappe ka konfirmuar se do të qëndrojë te PSG.

Francezi ka folur edhe për triumfin e Francës në Botëror, përcjellë “Lajmi.net”.

“Unë do të qëndrojë 100% te PSG edhe për edicionin e ardhshëm”, deklaroi Mbappe.

“Jam në fillim të karrierës sime, është ndjenjë e jashtëzakonshme për të shënuar në finale”.

“Për të fituar ju duhet të besoni, përpos që duhet të posedoni cilësi. Ne besuam dhe ia dolëm”, shtoi ai. /Lajmi.net/