Home Futboll Brazili – Meksika, formacionet zyrtare

Brazili – Meksika, formacionet zyrtare

1
0

Brazili dhe Meksika do të përballen sot për të kërkuar kalimin tutje në çerekfinalen e Botërorit, transmeton zeri.info

Ndeshja fillon në orën 16:00.

Formacionet zyrtare:

Brazili: Alisson, Fagner, Silva, Miranda, Luis, Casemiro, Paulinho, Willian, Coutinho, Neymar, Jesus.

Meksika: Ochoa, Alvarez, Salcedo, Ayala, Gallardo, Herrera, Marquez, Lozano, Vela, Guardado, Hernandez./Zëri/

Previous articleKoreja e Veriut hedh “në kosh” paktin me Trumpin
Next articleZaev i përgjigjet Zekirit: Urdhër nga unë që Inspektorati të futet në BFI