Home Jetë & Stil Deputetët shkojnë në parlament me fanella të Kroacisë

Deputetët shkojnë në parlament me fanella të Kroacisë

2
0

Kupa e botës 2018Ekipi kombëtar i Kroacisë luan sot ndeshjen më të rëndësishme në 20 vitet e fundit. Kundërshtari i Kroacisë është Anglia dhe ndeshja do të zhvillohet në ora 20:00 në Moskë, në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Botës, shkruan GazetaBlicEuforia në rrugët e qyteteve kroate është rritur dhe njerëzit mezi presin lojën.
Portali kroat, Index.hr ka postuar disa fotografi të perosnave të cilët kanë veshur fanellat e Kroacis♪7 në vendet e punës. Në Zagreb përfaqësuesit e parlamentit gjithashtu u panë me fanellat e ekipit kroat. Ata dhanë mbështetjen e tyre për Kroacinë që sot luan ndeshjen më të rëndësishme.

Previous articleTri kafe në ditë shërojnë mëlçinë
Next articleRama godet sërish me atlete, ironizon BBC: Dikush ka ngatërruar këpucët