Home Futboll E pabesueshme! Kolumbia shënon në sekondat e fundit të shtesës(VIDEO)

E pabesueshme! Kolumbia shënon në sekondat e fundit të shtesës(VIDEO)

3
0

Është e pabesueshme por në sekondat e fundit të shtesës Kolumbia barazoi rezultatin përballë Anglisë.

Ishte Yerry Mina ai i cili shënoi me kokë pas një krosimi nga Cuadrado.

Previous articleNjihuni me mbretin që ka 100 gra dhe 500 fëmijë (VIDEO)
Next articleKëshilla nga psikologët: Si ta shmangni divorcin