Ekzekutimi i një avokati në Brazil ka tronditur botën, ndërsa pamjet janë të tmerrshme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Caruaru të Brazilit dhe viktimë ka mbetur 46-vjeçari André Ambrósio Ribeiro Pessoa. Ai po mbante në krahë vajzën e tij vetëm 18 muajshe dhe është më shumë se drithërues momenti kur babai përpiqet të mbrojë të bijën.

Ai u qëllua me pesë plumba, ndërkohë që gjithcka është kapur nga kamerat e sigurisë.Nga pamjet duket avokati që sapo del nga makina me vajzën e tij dhe dadon, i afrohet një person, me armë në dorë.

Ai i kërkon të lërë vajzën dhe më pas i zbraz armë, duke e lënë të vdekur.