Home Rajoni Gjendet një person i mbytur në liqenin e Pogradecit

Gjendet një person i mbytur në liqenin e Pogradecit

1
0

Një person është gjetur i pajetë në breg të liqenit pranë fshatit Pojskë të Pogradecit. Sipas policisë, viktima është i moshës rreth 55-60 vjeç. Dyshohet që viktima të jetë mbytur në liqen. U ngrit grupi hetimor dhe po punohet për identifikimin e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /tvklan.al/

Previous articleBotërori, radha e “Sambës” braziliane dhe Belgjikës
Next articleSot thuhen fjalët përfundimtare për rastin e dhunës ndaj Ziadin Selës