Home Futboll Kjo është fotoja e parë e Ronaldos si “bardhezi”

Kjo është fotoja e parë e Ronaldos si “bardhezi”

3
0

Ronaldo është zyrtarizuar ditën e djeshme si lojtarë i klubit italian, Juventus.

Lajmë është bërë i ditur nga vetë klubi i Juventus dhe së fundmi po qarkullon edhe një foto e Ronaldos me zyrtarët e lartë të Juventus dhe me presidentin Andrea Agnelli.Ronaldo duket në foto i buzëqeshur dhe me një gotë verë për të festuar kalimin te klubi i ri dhe ndoshta jo rastësisht ai është veshur me bluzë të zezë, dhe pantallona të bardha. /albeu.com/

Previous articleTrump: Gjermania është e kontrolluar plotësisht nga Rusia
Next articleNiseni mëngjesin me çaj