Home Aktualitet Shqipëri Nuk kanë të pushuar tërmetet, tjetër lëkundje në Tiranë

Nuk kanë të pushuar tërmetet, tjetër lëkundje në Tiranë

2
0

Një tjetër tërmet ka lëkundur Tiranën, në orën 15:34 të ditës së mërkurë.

Edhe pse me intensitet më të ulët se ai i orës 11:01, tërmeti është ndjerë në kryeqytet.

Tërmeti i fundit ishte i magnitudës 3,5, me një thellësi 5 km dhe epiqendër 21 km në veriperëndim të Tiranës.

Previous articleTërmeti bllokon linjat telefonike në Tiranë
Next articleVazhdojnë lëkundjet! Sapo ra një tjetër tërmetet… vijon paniku në Tiranë