Home Futboll Përfundon në barazim pjesa e parë Suedi – Zvicër

Përfundon në barazim pjesa e parë Suedi – Zvicër

2
0

Ka përfunduar në barazim pjesa e parë ndërmjet Suedisë dhe Zvicrës e vlefshme për 1/8 të Kupës së Botës.

Të dy skuadrat u përkujdesën mos gabonin dhe gjuajtën shumë pak portën. Loja në fushë ishte e barabartë, ku dy skuadrat patën mundësitë e tyre për të shënuar gol.
Me këtë paraqitje ndaj skandinavëve, shqiptarët e Zvicrës do ta kenë shumë të vështirë.

Previous articleVALON BERISHA PREZANTOHET TE LAZIO, JA DETAJET E MARRËVESHJES
Next articleLSDM: 419 TË PUNËSUAR, REAGON OPOZITA