Home Futboll Ronaldo –Juventus, ‘Sky Sport’ zbulon kur do kryhet lëvizja e bujshme

Ronaldo –Juventus, ‘Sky Sport’ zbulon kur do kryhet lëvizja e bujshme

1
0

“Sky Sports” raporton së fundmi që saga Ronaldo në Juventus do të përfundojë shumë shpejt.

Sky Sports ka kuptuar që Real Madrid dhe Juventus janë afër për ta arritur një marrëveshje për Cristiano Ronaldon. “Na është thënë sot se janë bërë zhvillime të konsiderueshme dhe brenda dy ditë Real Madrid pritet që të marrë vendimin final dhe ta pranojë ofertën e Juventusit”.

Sipas Sky detajet të më shumta për këtë do të jepen pas gjysmëfinaleve të Botërorit.

Previous articleDel nga shinat treni në Rrogozhinë, 100 udhëtarë dhe turistë hidhen të tmerruar
Next articleTrump zgjedh ish-këshilltarin e Bush për Gjykatën Supreme