Home Futboll Shaqiri – Liverpool, zbulohet çmimi i transferimit nga Stoke City

Shaqiri – Liverpool, zbulohet çmimi i transferimit nga Stoke City

2
0

Liverpool ka filluar bisedimet me mesfushorin e Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri.

Mediat angleze raportojnë se “Reds” kanë intensifikuar përpjekjet për blerjen e yllit kosovar, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Shaqiri është në kërkim të një klubi të ri pas rënies së Stoke Cityt nga Premierliga, përcjell “lajmi.net”

Liverpool beson se mund ta transferojë Shaqirin për 13 milionë funte. /Lajmi.net/

Previous articleHëngri 50 speca djegës për 68 sekonda, kinezi fiton monedhë ari 24 karatë
Next articleDiell, det dhe vetëm pushime! Ja disa nga mënyrat për t’i shijuar në maksimum!