Home Aktualitet Lajme SHKUP, DIGJET AUTOBUSI I TRANSPORTIT PUBLIK

SHKUP, DIGJET AUTOBUSI I TRANSPORTIT PUBLIK

4
0

Autobusi i NTP këtë mëngjes është përfshirë nga flakët në stacionin e fundit në linjën 24 në lagjen Kisella Voda në Shkup.

Bëhet me dije se autobusi ishte i vjetër të cilit i është djegur instalimi. Për fat të mirë nuk ka udhëtarë të lënduar ndërsa intervenohet në terren me tre makina dhe tetë zjarrfikës.

Menjëherë pasi ka shpërthyer zjarri ka intervenuar shoferi, i cili ka parandaluar dëm më të madh, ndërsa në ndërkohë kanë arritur zjarrfikësit.

Previous articleKryeprokurorja Arta Marku i nënshtrohet Vettingut
Next articleMITSOTAKIS: IDENTITETI MAQEDONAS ËSHTË I PA PRANUESHËM PËR SHUMICËN E QYTETARËVE GREKË