Home Bota Si raketë në rrugë, shoferi i çmendur i Mercedesin shkakton aksident si...

Si raketë në rrugë, shoferi i çmendur i Mercedesin shkakton aksident si në filma (VIDEO)

2
0

Një video tronditëse e kapur nga një veturë, shfaq momentin kur një shofer i Mercedes tejkalon veturat në autostradë herë nga njëra anë, herë nga tjetra, para se të përplaset me një Mini.

Peter Goodfellow, 36 vjeç, u burgos për 11 muaj pas përplasjes së tmerrshme, e cila bëri që vetura Mini të sillej dhe të kalonte tre shirita.

Videoja shfaq Goodfellow duke tejkaluar vetura të tjera, përderisa vozitë me një shpejtësi marramendëse.

Previous articleBllokohen 180 tonë mish, të ardhur nga Brazili
Next articleLufta e Tretë Botërore afër? SHBA’ja hedh bombën bërthamore në një test tronditës për t’u ballafaquar me Rusinë dhe Kinën