Home Aktualitet Kosovë Vetëvendosje lëshon sallën e Kuvendit

Vetëvendosje lëshon sallën e Kuvendit

2
0

Lëvizja Vetëvendosje në shenjë proteste për mungesën e ministrit të Tregtisë, ka lëshuar sallën.

Albulena Haxhi tha se është Qeveri e pakicës dhe opozita nuk do t’ia bëjë numrat.

Ndërsa, kryesuesi dha pauzë prej 30 minutave.

Previous articleASH-ja propozon masa parandaluese për ikjen e mjekëve nga Maqedonia
Next articlePara se të lëshoni kondicionerin në veturë, duhet të dini këto dy gjëra