Home Aktualitet Lajme VMRO-DPMNE SOT ORGANIZON PROTESTË NË STRUMICË

VMRO-DPMNE SOT ORGANIZON PROTESTË NË STRUMICË

1
0

“LSDM është tërësisht i çmendur dhe pa busull. LSDM është i infektuar me sindromin Zaev. Në 15 rreshta arritën të mashtrojnë dhe pastaj ta mohojnë veten. Para se të lëshojnë një njoftim absurd dhe të pabazuar me të cilin duan të manipulojnë publikun, është mirë të përgjigjen nëse Strumica është një qytet evropian ose një qytet i harruar qëllimisht”, thonë nga VMRO-DPMNE

Previous articleMPB JEP DETAJET PËR ARRESTIMET E BËRA DJE NË STRUGË
Next articleDikur tifoz me Francën, tashmë ‘ylli’ belg kërkon finalen në Kupën e Botës